«Ақмола облысы білім басқармасы Жақсы ауданы білім бөлімінің Киев ауылының орта мектебі» КММ-де «Қауіпсіз мектеп автобусы» Республикалық акциясын өткізу туралы ақпарат

01.02.2021

2021 жылдың 15-29 қаңтары аралығында «Қауіпсіз мектеп автобусы» республикалық акциясы өткізілді. Акцияның мақсаты - студенттерді оқу орындарына тасымалдауды ұйымдастыру және жол-көлік жарақаттарының алдын алу кезінде жол қауіпсіздігін қамтамасыз ету. «Ақмола облысы білім басқармасы Жақсы ауданы білім бөлімінің Киевское ауылының жалпы білім беретін мектебі» КММ-де оқушыларды тасымалдау жоқ, осыған байланысты мектепте жол ережелерін сақтауды насихаттауға бағытталған іс-шаралар өткізілді.

0 сынып оқушылары арасында жол ережелеріне арналған сурет байқауы өткізілді. Бұл сыныптағы барлық оқушылар белсенді қатысты. Орындар келесідей орналастырылған:

1 орын - Ксения Муха, Дворская Римма, Косцов Руслан, Гейбель Ангелина, Панасюк Виктория.

2 орын - Ксения Воробьева, Владимир Кохановский, Алишер Мукушев, Элина Зарубина.

3 сынып оқушылары «Қауіпсіз жол» графикалық суреттер байқауына қатысты. 6 оқушы қатысты. 1 орынды Роман Гендрик пен Арсений Левицкий иеленді. 2 орынды Рыжкова Елена, Пинчук Дария, Бегер Глеб, Егоров Богдан иеленді.

8-9 сынып оқушылары арасында «Мотоцикл жүргізушісі жолда» тақырыбында тест өткізілді. Тестілеуге 16 оқушы қатысты.

7-сынып оқушысы Маслова Елена «Жол белгісін өзің жаса» байқауына қатысты.

Инстаграмда және мектептің білім беру сайтында киімдегі шағылысатын элементтерді пайдалану туралы жадынамалар орналастырылды.