"Қазақстан балалары - іздестіргіштегі" - "Дети Казахстана - зимняя сказка" қысқы к"Қазақстан балалары - іздестіргіштегі" - "Дети Казахстана - зимняя сказка" қысқы каникул кезінде балалардың демалысын, бос уақытын және жұмыспен қамтылуын ұйымдастыру туралы ақпарат (2021 жылғы 30 желтоқсаннан 2022 жылғы 09 қаңтарға дейін)аникул кезінде балалардың демалысын, бос уақытын және жұмыспен қамтылуын ұйымдастыру туралы ақпарат (2021 жылғы 30 желтоқсаннан 2022 жылғы 09 қаңтарға дейін)

17.01.2022

Қысқы каникул кезінде қауіпсіз жағдай жасау мақсатында оқушылардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету бойынша қосымша шаралар қабылданды:

- оқушыларға теміржол және автомобиль жолдарындағы жүріс-тұрыс ережелерін, теміржол төсемі мен автомобиль жолының жанында құлаққаптар мен ұялы телефондарды пайдалануға тыйым салу туралы еске салды (қозғалатын көліктің сигналдарын естімеуге болады);

- қысқы жолдағы ымыртта жаяу жүргінші нашар көрінеді. Тағы бір рет шағылысатын элементтерді – фликерлерді қолдануға назар аудару керек.

Сондай-ақ сыныптарда мұзда, жолдарда, автомобиль тасымалдарында, қоғамдық орындарға бару, өрт кезінде, электр аспаптарын пайдалану, пешпен жылыту және т. б. мінез-құлық қағидаларын сақтау туралы профилактикалық әңгімелесулер өткізілді.

Қысқы демалыс кезіндегі негізгі міндеттер:

қысқы каникул кезеңінде балалардың демалыс және жұмыспен қамту жүйесін сақтауға және тұрақтандыруға бағытталған жағдайлар жасау;
жұмыспен қамтуды, демалысты әдістемелік қолдау