Дүниежүзілік балаларды қорғау күніне арналған «Балалардың құқықтары - адам құқықтары»

18.11.2020
Дүниежүзілік балаларды қорғау күні жыл сайын Қазақстан 1994 жылы ратификациялаған 1989 жылы Бала құқықтары туралы конвенцияның қабылдануына орай 20 қарашада аталып өтеді.

«Киев орта мектебі» КММ-де ағымдағы жылдың 20.10 мен 20.11 аралығында іс-шаралар жоспары жасалып, бекітілді.

Жұмыс жоспарына сәйкес сынып жетекшілері 26-29 қазан аралығында «Баланың құқықтары мен міндеттері» сынып сағаттарын өткізді.

30 қазаннан 3 қарашаға дейінгі аралықта ата-аналар жиналысы өткізіліп, онда жолдарда, өрт кезінде, су айдындарында қауіпсіздік ережелерін қамтамасыз ету мәселелері қаралды.

Мектептің психологы Д.М.Шихова 4-сыныптың анасы және оқушысы Ветрякова Любовпен (ООП-мен ауыратын бала) «Біз ойнаймыз, дамимыз» тренингін өткізді.
Мектептің медициналық қызметкері Блудший Р.В. студенттермен сауалнама және «Мен туберкулез және коронавирус туралы не білемін» атты әңгіме өткізді.

Мектепке дейінгі сынып оқушылары Дворская Римма, Бездолный Владислав және Зарубина Элина «Менің құқықтарым мен міндеттерім» тақырыбында сұхбат берді.

Сондай-ақ, 8-сынып оқушылары «Барлық адамдар әртүрлі, бірақ олардың құқықтары бірдей» атты бейнебаянға қатысты.

Сондай-ақ, жұмыс жоспарына сәйкес 1-сынып оқушылары арасында «Күз мезгілі, көз сүйкімділігі» атты суреттер сайысы өткізілді.

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары: Какенова М.М.