Жалпы адамзаттық құндылықтар күніне арналған «Жалпыадамзаттық құндылықтар - өмір негізі» тақырыбында жалпыұлттық өзін-өзі тану сағаты.

23.11.2020

23 қарашада Адам құндылықтары күніне арналған іс-шаралар аясында Киев атындағы ҚМУ-де жалпыұлттық өзін-өзі тану сағаты өтті. Студенттермен жалпыадамзаттық құндылықтар неліктен абсолютті, адам өмір сүру ағашы дегеніміз не және құндылықтардың қандай аспектілері бар екендігі туралы сұрақтар талқыланды. Практикалық блокта студенттер жалпы адамзаттық бес құндылықтың әрқайсысын кіші құндылықтарға талдады. Сынып жетекшілері бұл мысалды ұсынды, ал балалар оған түсініктеме беріп, алған әсерлерімен бөлісті.