Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні

20.12.2020

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні - Қазақстанда жыл сайын 16-17 желтоқсанда атап өтілетін Қазақстан Республикасының негізгі ұлттық мейрамы.

Киев атындағы КММУ-де Отанға деген сүйіспеншілікке, өз еліңнің тағдырына қатыстылық сезімін нығайтуға, өз халқыңның тарихына құрметпен қарауға, өз еліңе деген сүйіспеншілікке негізделген азаматтық патриотизмді тәрбиелеу мақсатында Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған бірқатар іс-шаралар өткізілді.

Тәуелсіздік мерекесі басталмас бұрын мектеп фойесінде «Менің Тәуелсіз Қазақстаным» атты кітап көрмесі және «Тәуелсіздік күні - біздің басты мерекеміз» атты ақпараттық стенд безендірілді.

14-15 желтоқсанда барлық сыныптарда «Сіздің жетістіктеріңіз - менің Қазақстаным» тақырыбында сынып сағаттары өткізілді.

Екінші сынып оқушылары «Менің Отаным - Қазақстан» суреттер байқауына қатысты.

Республикалық «Жас Ұлан» балалар жасөспірімдер ұйымының қатарына қабылдау дәстүрлі түрде өткізілді.

Жалпы, Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнін мерекелеу азаматтардың (студенттер мен оқытушылардың) рухани бірлігіне, патриоттық сезімді және өз Отанының тағдыры үшін жауапкершілікті нығайтуға ықпал етті.

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары: Какенова М.М.