МӘЛІМЕТ ҮШІН! "Жолдағы балалардың қауіпсіздігі"

17.02.2022

Reposted from @zhaksy__pb Балалардың қатысуымен болатын жол-көлік оқиғаларының алдын алу мақсатында 2022 жылдың 14-23 ақпан аралығында Жақсы ауданы аумағында «Балалардың жолдағы қауіпсіздігі» атты жедел-профилактикалық шарасы өткізіледі.
 Іс-шараның мақсаты балалардың жол-көлік оқиғасы салдарынан жарақаттануының алдын-алу, көшеде қауіпсіз жүруін түсіндіру.

В целях профилактики детского дорожно-транспортного травматизма, а также закрепления у детей навыков безопасности поведения на улицах и дорогах с 14 по 23 февраля 2022 года на территории Жаксынского района будет проводиться республиканское оперативно-профилактическое мероприятие "Безопасность детей на дорогах.