Чернобыль АЭС-індегі апаттың 36 жылдығына арналған іс-шараларды өткізу туралы ақпарат

03.05.2022

2022 жылдың 26 сәуірінде біздің мектепте Чернобыль апатының 36 жылдығына арналған іс-шаралар өтті.

Сынып жетекшілері "Чернобыль – быль, Чернобыль - боль"сынып сағаттарын өткізді. Мақсаты: оқушыларға Чернобыль трагедиясы туралы айту; экологиялық білімді қалыптастыруға және оларды оқу және практикалық қызметте пайдалануға ықпал ету.

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары М. М. Какенова "Чернобыльды еске алу" атты өлеңдер байқауын өткізді. Мақсаты: Чернобыль апатының себептері мен салдарын зерттеу мысалында студенттерге жанашырлық сезімін, азаматтық жауапкершілікті және патриоттық тәрбиені қалыптастыру. Байқау қорытындысы: 1 орын – Зарубина Элина, Брус Наталья, АйгужинаСулухан, Гендрик Кирилл, Кручинина Александра, Байкенова Амина, Маслова Алина. 2 орын – Панкова Дарья, Муллакаев Давид, Муллакаева Диана, Матвейчик Наталья, Маслова Елена, Тимаков Артем, Алтернина София, Левицкий Арсений. 3 орын-Дворская Римма, Ахметов Данияр, Ветрякова Любовь, Анищенко Эмма, Ракчеева Диана, Дворский Анатолий.

Мектеп кітапханашысы Л. В. Маслова 9-10 сынып оқушыларымен Григорий Медведевтің "Чернобыль дәптері" аудиокітабынан үзінді тыңдауды ұйымдастырды.